מידע מקצועי עבור מערכת safecom

הדפסת שיקים היא משימה לא פשוטה הדורשת אבטחה קפדנית. פתרון ההדפסה של safecom מאפשר לארגון לעקוב אחר המשתמשים במדפסות ולמנוע טעויות הדפסה שעולות כסף באמצעות קוד מיוחד. כיום יותר ויותר ארגונים מחפשים פתרונות לחסכון בתקציב, רוצים לשמור על רמת אבטחה גבוהה, ולהימנע מטעויות אנוש שעלולות ליצור בעיות אבטחה רבות מאוד. ארגונים רבים מדפיסים מסמכים חשובים בתעבורה גבוהה מאוד ללא פיקוח. כיצד תוכלו להיות בטוחים שזה לא יקרה בארגונכם? מערכת safecom יכולה לעזור לכם. עד עתה השתמשו ארגונים רבים במדפסות אישיות ללא אבטחה או מעקב אחר המשתמשים בארגון, מה שגרם למקרים של אובדן ואף גניבת מסמכים חשובים. בזכות המערכת החדשה אין צורך לדאוג יותר ואפשר להדפיס מסמכים חשובים בבטחה תוך מעקב אחר המשתמשים והרשאה רק למשתמשים ספציפיים.

מהי מערכת safecom

Safecom היא מערכת הדפסה של חברת אוטופונט שיכולה לחסוך לארגון נייר, דיו, טונר וחשמל, כך שיהיה אפשר לעבוד עם מדפסת רשת במקום מדפסת אישית ללא בעיות האבטחה. מערכת ה-safecom היא פתרון הדפסה שמאפשר לעבוד עם מדפסות רשת מחלקתיות תוך הגנה על אבטחת המידע, מכיוון שהמשתמשים מחויבים להשתמש בתגים (עובד או תלמיד), קוד, טביעת עין או אצבע, וזאת עוד לפני תחילת השימוש במדפסות הארגון. פתרון הדפסה זה חיוני ביותר בהדפסת מסמכים מאובטחים כמו הדפסת שיקים.

כיצד זה עובד

כאמור, ההדפסה ב-safecom מתאפשרת רק לאחר שמגיע המדפיס למדפסת ומעביר את הכרטיס, הקוד, או טביעת אצבע לקורא האלקטרוני המחובר למדפסת. במערכת יש יישום של ניהול ההדפסות, בעזרתו אפשר לבחור במדפסת לאחר השליחה להדפסה, לוודא שהמסמך לא יודפס אם יש בעיות במדפסת, בנייר או בדיו, ולבחור רק בהגיעכם למדפסת את מספר המסמכים שהמדפסת תדפיס. תוכלו גם לבחור מראש שהמדפסת תדפיס רק בשחור ולבן ובחיסכון בטונר, בנייר וכן הלאה. בנוסף, המדפסת גם יכולה לשמש כמכונת צילום.

סדר הפעולות

לאחר הרצת התוכנה יש לבחור במיפוי מדפסות, ולהתחבר לאחד מהשרתים שמחוברים למערכת. בשלב זה מוצגות המדפסות שבהן אפשר להדפיס מרחוק. באמצעות השרת אפשר לראות עבודות הדפסה קיימות או כאלו שנמצאות בתור, לראות היסטוריית הדפסות ומצב חשבון ועוד פעולות נוספות. כל שיש לעשות הוא למזער את חלון ההתחברות, לפתוח את הקובץ שברצונכם להדפיס, ללחוץ על ctrl+p או קובץ>הדפסה, ולבחור במדפסת הרצויה מתוך המדפסות המוצעות בארגון.

חיסכון, אבטחה, נוחות.

בשיטה זו של safepoit נוצר חיסכון מהותי לעסק, כאשר אין יותר דפים שלא נאספו וכך גם נשמרת רמת אבטחה גבוהה כמו גם במקרים של הדפסת שיקים. יתרון חיוני נוסף של המערכת הוא שאפשר לעקוב ללא כל בעיה אחר פעולת המשתמשים השונים בארגון כמו: הפקת דוחות על שימוש בצבע, בדופלקס, מס’ דפים ממוצע, חיוב משתמשים, מיפוי אונליין של ניצול המדפסת ועוד. יש לציין שגם אלמנט הנוחות הוא אלמנט חשוב מאוד במערכת, משום שאפשר להשתמש במערכת safecom מרחוק בכל מקום, גם אם המדפסת נמצאת בארץ אחרת או עיר אחרת. כמו כן, אפשר להשתמש במערכת מטלפון חכם או ממחשב נייד, כאשר כל הפעולות הללו אינן דורשות דרייבר מיוחד.

המוצרים שלנו
הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

פתרונות
סריקה

פתרונות
סריקה

שירותי גיבוי
מנוהלים

שירותי גיבוי
מנוהלים

הדפסה
מאובטחת

הדפסה מאובטחת

פתרונות
קיפול ועיטוף

פתרונות קיפול ועיטוף

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

פתרונות
סריקה

פתרונות
סריקה

שירותי גיבוי
מנוהלים

שירותי גיבוי
מנוהלים

הדפסה
מאובטחת

הדפסה מאובטחת

פתרונות
קיפול ועיטוף

פתרונות קיפול ועיטוף

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם