שירותי דפוס מהיום להיום

הפעם הראשונה שבה נחשפתי לעולם בתי הדפוס הייתה בתיכון, כשהייתי חברה במערכת עיתון בית הספר. השנים היו שנות התשעים, אף אחד לא היה מחובר לאינטרנט או למייל, וכדי לתקשר מול בית הדפוס היה צריך להגיע אליו פיזית עם החומרים להדפסה. הוצאת מהדורה אחת של עיתון בית הספר דרשה אינספור מחזורים של תיקונים, שמשמעותם אינספור נסיעות הלוך ושוב, ולכן העיתון התפרסם רק 4 פעמים בשנה.

השנים חלפו, האינטרנט פרץ לחיינו בסערה, והפעם הבאה שנזקקתי לשירותיו של בית דפוס הייתה לקראת החתונה שלי, כשהייתי צריכה להדפיס את ההזמנות. למרות האפשרות להיעזר במייל, העדפנו בכל זאת להגיע פיזית לבית הדפוס שבחרנו, בעקבות המלצות של חברים, מצוידים בדיסק-און-קי ועליו הקבצים הרלוונטיים, ועם ערמת מעטפות שסיפק לנו אולם האירועים שבו הייתה עתידה להיערך החתונה. הפעם לא נדרשנו להמתין רבעון שלם, והתבקשנו להגיע ולאסוף את ההזמנות תוך 3 ימים.

ההדפסה הראשונה לא הייתה במידות הנכונות, ההזמנות לא נכנסו למעטפה, ולכן כל 250 ההזמנות נזרקו לזבל והיינו צריכים להמתין 3 ימים נוספים. בהדפסה השנייה הסתבר שהפרופורציות של התמונה בצידה האחד של ההזמנה לא הודפסו נכון. עוד 250 הזמנות נזרקו, ועוד המתנה של 3 ימים. מזל שלקחנו מרווח זמן גדול מספיק לפני החתונה, ולכן הצלחנו בכל זאת לשלוח את כל ההזמנות לכל המוזמנים.

למה צריך דפוס מהיום להיום?

בגלל החוויות האלה, המחשבה על דפוס מהיום להיום נשמעה לי כמעט דמיונית, אפילו בעידן האינטרנט. אבל מסתבר שלא מדובר בחלום, אלא במציאות כמעט שגרתית עבור יותר ויותר עסקים, שלפעמים אינם יכולים להמתין 3 ימים לביצוע עבודות ההדפסה שלהם. בין אם מדובר בקמפיין פרסומי עם דדליין מחייב, דו”חות דחופים שהתיקונים עליהם נעשו עד לדקה ה-90 לפני ההגשה, או אפילו סתם כרטיסי ביקור של אחד מאנשי החברה, שנקרא לנסיעה דחופה לחו”ל וגילה שאין לו אפילו כרטיס בודד אחד באנגלית.

עשה זאת בעצמך

אם אתם לא רוצים להסתבך בכל הדפסה דחופה ולסמוך על בית דפוס חיצוני, תוכלו לרכוש מדפסת איכותית במיוחד, כזו שתעלה לכם כמה אלפי שקלים, אבל תבטיח תוצרים ברמה גבוהה. עדיף כמובן לא להדפיס את כל ההדפסות שלכם במדפסת המשרדית, טובה ככל שתהיה, ובהדפסות של כמויות גדולות לתת בכל זאת לבית דפוס מקצועי לעשות את העבודה. כך, למשל, לא תצטרכו לעמוד ליד המדפסת במשך שעות בכל פעם שתרצו להדפיס מעטפות משרדיות עם לוגו החברה שלכם ופרטי ההתקשרות, ולוודא שההדפסה יצאה באופן מדויק על כל מעטפה ומעטפה. בית דפוס מקצועי פשוט יזין את כל כמות המעטפות שלכם למדפסת ייעודית, והכל ייעשה בלחיצת כפתור.

איך אפשר להבטיח שירותי דפוס מהיום להיום?

שירותי הדפסה מהיום להיום מתאפשרים בשילוב של כמה גורמים – בראש ובראשונה, יש צורך בבית דפוס המצויד בציוד איכותי וחדיש להדפסה, כזה שמרווח הטעות בו קטן במיוחד, ונטול תקלות טכניות עד כמה שהדבר אפשרי; אנשי מקצוע שירותיים במיוחד, שיודעים לתעדף נכון את הצרכים של לקוחותיהם, מכירים היטב את הלקוח ואת דרישותיו, זמינים לו באופן מיידי, ומונעים כמיטב יכולתם סבבים של תיקונים בלתי נחוצים; לקוחות שיודעים להגדיר בבירור את דרישותיהם מבית הדפוס, כך שלא יתבזבזו ניסיונות הדפסה של גרסאות לא נכונות לשווא מצד אחד, ומצד שני יהיו זמינים לקבלת ההדפסות ברגע שיהיו מוכנות מצד שני. רק בשילוב של הגורם האנושי וציוד ההדפסה אפשר להבטיח באמת שירות מהיום להיום, בעלויות שאינן שונות בהרבה מאלה של שירותי הדפסה סטנדרטיים.

המוצרים שלנו
הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

פתרונות
סריקה

פתרונות
סריקה

שירותי גיבוי
מנוהלים

שירותי גיבוי
מנוהלים

הדפסה
מאובטחת

הדפסה מאובטחת

פתרונות
קיפול ועיטוף

פתרונות קיפול ועיטוף

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

פתרונות
סריקה

פתרונות
סריקה

שירותי גיבוי
מנוהלים

שירותי גיבוי
מנוהלים

הדפסה
מאובטחת

הדפסה מאובטחת

פתרונות
קיפול ועיטוף

פתרונות קיפול ועיטוף

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם