פתרונות מחשוב לעסקים לצד טכנולוגית מתקדמת

רבות נאמר על התפתחותה של הטכנולוגיה בשנים האחרונות. כאשר אנו משלבים בחכמה את הפתרונות שהטכנולוגיה מציעה כיום לבעלי עסקים, הדבר יכול לגרום לעסקים להמריא לשחקים.

בעבר, ניהול כל תשתית תקשורת ומחשבים בעסק, היה מתרכז בחדר שרתים קטן וצפוף. גיבוי המידע והנתונים היה מסורבל, שיטות האבטחה לא סיפקו פתרונות מלאים לעסקים, ובעת תקלה הייתה בעיה לאתר לתקן, ולהחזירה לשגרה.

כיום, ניהול תשתיות תקשורת ומחשבים מתנהלות חכם. הטכנולוגיה מציעה לבעלי עסקים פתרונות מחשוב חכמים. אחד הפתרונות הבולטים שרואים בצמיחה מתמדת, הוא מחשוב ענן. כיום כל בעל עסק המבין בחשיבות ניהול המידע שלו ואבטחתו, מבצע מעבר למחשוב ענן, מוציא את חדרי השרתים של פעם מהעסק, ועובר למחשוב וירטואלי, מחשוב המציע מעבר לחסכון של מקום בעסק עצמו, גם חסכון כלכלי משמעותי.

כיצד פתרונות מחשוב והדפסה חכמים עובדים

משרד ווירטואלי בענן מאפשר לעובדי המשרד לעבוד מול שרת ווירטואלי הזמין לשרת אותם ולספק עבורם מידע, בכל מקום שיהיו. השירות הייחודי מאפשר לכל עובדי המשרד להיות חשופים למידע הרלוונטי ולתוכנות המשרדיות באמצעות חיבור מאובטח הנקרא VPN.

החיבור של עובדי המשרד לשרת מתבצע באמצעות רשת ווירטואלית, המאפשרת להם להתחבר הן מרחוק והן מקרוב. באמצעות טכנולוגיית מחשוב ענן, המידע הרלוונטי לבית העסק מאוחסן בחוות שרתים או בשרת ווירטואלי, עובדה המאפשרת אבטחה מידע יעילה ותמיכה בכל מערכות ההפעלה הקיימות.

כשלבעלי עסקים ישנם פתרונות מחשוב חכמים, הם יכולים להתנהל בקלות ובביטחון, דבר המשפיע ישירות על תפקוד העסק, וכל הקשור לעבודות היומיומיות בו, כגון עבודות ההדפסה הרבות, עליהן נשען כל עסק.

פתרונות הדפסה מהווים חלק נכבד מתחום מחשוב העסק. כיום נוכל למצוא פתרונות מתקדמים המציעים מוצרים משלימים לשירותי המחשוב בעסקים, כמו: הדפסה מאובטחת, פתרונות סריקה חכמים, תוכנות ניהול ייחודיות ועוד.

הטכנולוגיה מציגה – עסק חכם

יתרונות מחשוב ענן בעסק לצד פתרונות הדפסה מתקדמים –
• פרטיות ואבטחה – לכל עובד בארגון מוקצה שולחן עבודה פרטי ומידע רלוונטי לבית העסק, ללא חשיפה לגורמים חיצוניים או גורמים לא רצויים. הדבר נכון במחשוב ענן ובשירותי הדפסה מאובטחים לעסקים.

• חיבור פשוט – חיבור לשרת באמצעות הרשת הווירטואלית מאפשר לכל עובד להתחבר באופן אישי למידע או לתוכנות המשרדיות.

• גיבוי נתונים ומידע – השרת הווירטואלי מאפשר באמצעות טכנולוגיית מחשוב ענן גיבוי נתונים אוטומטי. גיבוי כל המידע השייך לבית העסק באמצעות תוכנות גיבוי מתקדמות, דבר המאפשר בטחון רב בשימור המידע לאורך זמן.

• תמיכה טכנית מכל מקום – באמצעות פתרונות מחשוב הן בטכנולוגיית מחשוב ענן, והן בפתרונות הדפסה, תוכלו ליהנות מתמיכה טכנית שוטפת, ומתחזוקת תשתיות יעילה במיוחד, שתסייע לכם בארגון וניהול העסק והמשרד.

• חיסכון כספי – השימוש בפתרונות מחשוב שהטכנולוגיה מציעה לבעלי עסקים, מקטין את עלות הוצאות המחשוב של בית העסק, עלויות הכוללות בין היתר: הוצאות רישיון לתוכנות שונות, חסכון בתיקון תקלות, חסכון בתחזוקת מערך מחשוב מורכב ועוד.

 

 

לסיכום, כיום ניתן לנהל עסק בקלות מאשר בעבר. החכמה היא לבחור בבעלי המקצוע המתאימים, לסיוע בכל הקשור למעבר המשרד לעבודה בטכנולוגיה מתקדמת. המשרד החכם כיום מקשר את רוב אנשי המקצוע, לשירות אחד מקיף, מכיוון שבסופו של דבר כל המידע מתנקז למקום אחד והוא הרשת. כשאתם נגשים לבחור חברה שתסייע לכם לעבור לעבודה עם כלים מתקדמים כמו מחשוב ענן ופתרונות הדפסה חכמים, שימו לב כי מוצעים לכם כמה שיותר מוצרים בחבילה אחת.

המוצרים שלנו
הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

פתרונות
סריקה

פתרונות
סריקה

שירותי גיבוי
מנוהלים

שירותי גיבוי
מנוהלים

הדפסה
מאובטחת

הדפסה מאובטחת

פתרונות
קיפול ועיטוף

פתרונות קיפול ועיטוף

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

פתרונות
סריקה

פתרונות
סריקה

שירותי גיבוי
מנוהלים

שירותי גיבוי
מנוהלים

הדפסה
מאובטחת

הדפסה מאובטחת

פתרונות
קיפול ועיטוף

פתרונות קיפול ועיטוף

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם