פתרונות הדפסה חכמים

מסקר דעת קהל נרחב ביותר שבוצע לאחרונה בקרב מאות בתי עסק, חברות וגופים ציבוריים שנערך כדי לקבוע מי היא החברה המובילה בתחום של פתרונות הדפסה חכמים בישראל עולים נתונים שאינם מפתיעים כלל וכלל. מתברר שהחברה שמובילה את התחום ביד רמה היא חברת אוטופונט ששנה אחר שנה מפתחת את התחום ומביאה לעולם חידושים טכנולוגיים מהפכניים ששמים קץ לבזבוז ומעלים את רמת היעילות של הארגון בצורה מרשימה. בעידן בו המודעות לחשיבות של תחום ההדפסה נמצאת בשיאה, כל אחד ואחת מאתנו צריכים לחוש גאווה על כך שלמרות שישנן לא מעט חברות בינלאומיות שפועלות בתחום, דווקא חברה ישראלית קטפה את המקום הראשון אך כפי שציינו, ההפתעה לא הייתה גדולה כל כך.

מה הופך את אוטופונט לחברה המתקדמת שהיא?

חברת אוטופונט עובדת בשיתוף פעולה עם מספר בתי תכנה מובילים ומשווקת פתרונות ארגוניים שונים ומגוונים בצורה בלתי רגילה בתחומים רבים. בין היתר מדובר על מערכת להפקת צ’קים, מערכות מתקדמות להפקת תלושי שכר, להפקה של קודים סודיים, פתרונות בתחום של הטפסים האלקטרוניים וכן מגוון רחב של פתרונות בשדה ניהול המשתמשים בהדפסות ואבטחת מידע. כמו כן חברת אוטופונט פועלת בשיתוף פעולה צמוד עם חברת ICSC שמהווה את מרכז התמיכה המקצועי בישראל לציוד של חברת HP לרבות ציוד אישי (מחשבים אישיים, מחשבי כף יד ועוד). חברת אוטופונט מספקת פתרונות תוכנה חכמים לארגונים מולם היא עובדת תשתית טכנולוגית יציבה ואמינה שבזכותה הם נהנים מיעילות, אבטחה וחיסכון בתהליכים של הפקת ההדפסות. החברה מפעילה מרכז פיתוח שממוקם בנתניה וממנו באים לעולם פתרונות הדפסה שפעם אחר פעם מציבים רף גבוה יותר ויותר לפתרונות הקיימים.

על הפתרונות שמציעה החברה

קצרה היריעה מלהכיל את מגוון הפתרונות שמציעה הברה בתחום ההדפסות ואבטחת המידע. עם זאת חשוב לציין את מגוון פתרונות ההדפסה החכמים הייחודיים ביותר. בין היתר מדובר על היכולת להדפיס קוד אישי וסודי בצורה המאובטחת ביותר שקיימת היום. על ידי שימוש בנייר Pin Paper, ניתן להדפיס קוד סודי מבלי שאפילו האדם שמדפיס אותו יהיה חשוף אליו. רק האדם שהקוד אמור לשמש אותו יכול לראות את הקוד על ידי קילוף של המדבקה שמכסה את הקוד בטופס. במידה ואדם אחר יחשוף את המדבקה, הבעלים החוקי של הקוד יזהה זאת במהירות ויוכל להודיע על כך לגורם המתאים. בנוסף החברה מטמיעה את המערכת החכמה ChequePrint שמאפשרת למשתמשים להדפיס מגוון של מסמכים פיננסיים (דוגמת שוברי תשלום או צ’קים) באיכות גבוהה, תחת אבטחה, במהירות ועל דפים חלקים, בשונה ממה שהיה מקובל עד כה. כמו כן חברת אוטופונט מטמיעה את המעבר לשימוש במרכזי הדפסה חכמים בעזרת פתרונות safecom, מספקת פתרונות להפקה של תלושי שכר ולקיפולם באמצעות מכונת קיפול אינטגראלית למדפסת ומשווקת את הפתרון AutoScan לסריקות וארכוב דיגיטאליים.
מעבר לכל זה, חברת אוטופונט שקטפה בקלילות את המקום הראשון בסקר העדכני מפעילה גם מחלקת שירות לקוחות שמספקת שירות מקצועי וזמין לפתרון בעיות ותקלות, שליטה מרחוק, שדרוגים, תחזוקה, עדכונים ועוד.

המוצרים שלנו
הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

פתרונות
סריקה

פתרונות
סריקה

שירותי גיבוי
מנוהלים

שירותי גיבוי
מנוהלים

הדפסה
מאובטחת

הדפסה מאובטחת

פתרונות
קיפול ועיטוף

פתרונות קיפול ועיטוף

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

פתרונות
סריקה

פתרונות
סריקה

שירותי גיבוי
מנוהלים

שירותי גיבוי
מנוהלים

הדפסה
מאובטחת

הדפסה מאובטחת

פתרונות
קיפול ועיטוף

פתרונות קיפול ועיטוף

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם