בתי דפוס – טכנולוגיה מתקדמת

דפוס הינו המצאה עתיקת יומין, ובתי הדפוס שקיימים בעולם עברו לאורך הדורות שינויים ומהפכות רבות. בעשור האחרון נדרשו בתי דפוס להתאים את עצמם להתייעלות המשק, להתקדמות הטכנולוגיה ולשימוש הנרחב במדפסות משרדיות וביתיות איכותיות. כיוצא מכך, בתי הדפוס נדרשו לשדרג ולחדש את שיטותיהם ומכשיריהם על מנת להמשיך ולהתקיים, ולעמוד בדרישות השוק. בימינו בתי דפוס עכשוויים מתבססים על טכנולוגיה מתקדמת, ומציעים מגוון שירותי הדפסה מהירים ברמות איכות ודיוק גבוהות במיוחד.

בתי דפוס במאה העשרים ואחת

אם תחפשו ברשת האינטרנט אחר בתי דפוס, בוודאי תגיעו לרשימות ארוכות דרך אינדקס בתי דפוס ברחבי הארץ. חשוב לדעת כי עסקים אלו נבדלים זה מזה בגודלם, בקהלי היעד אליהם הם פונים ושיטות עבודתם. יחד עם זאת, על פי רוב מדובר בבתי דפוס ממוחשבים המציעים ללקוחותיהם שירותים מבוססי טכנולוגיות עכשוויות. טכנולוגיות אלו מושתתות ברובן על דפוס אופסט ודפוס משי, וכן על מדפסות דיגיטליות חכמות המהוות את חוד החנית הטכנולוגי בעולם הדפוס.

למי ולמה נדרשים שירותי בתי דפוס מתקדמים

בתי דפוס מתקדמים נחוצים במאה העשרים ואחת לקשת רחבה של גופים, כגון לקוחות פרטיים, משרדי עורכי דין, אדריכלים ומעצבים, חברות היי-טק וגורמים בענף ענף הפרסום. בתי הדפוס מספקים בימינו מגוון שירותי הדפסה, ביניהם פוסטרים, שלטי רכבים, מדבקות קיר, מגנטים, הדפסת מגזינים, עלונים וספרים, וכן הדפסת צ’קים, הזמנות לחתונה, כרטיסי ביקור, דפוס דיגיטלי, הדפסת חשבוניות וקבלות, והדפסת ניירת משרד ומעטפות. בנוסף, בתי דפוס מספקים הדפסות איכותיות על גבי חומרים שונים, כמו הדפסה על קנבס, על גבי חולצות, עטים, כוסות, הדפסה על סוככים והדפסות על גבי חומרים כמו עץ, אלומיניום, פלסטיק וזכוכית.

שירותי דפוס מהירים ואיכותיים

עם התקדמות הטכנולוגיה, שירותי בתי הדפוס מאפשרים כיום לבצע עבודות איכותיות של אלפי עותקים בתוך דקות ספורות. אם בעבר היו נפרסים שירותי בתי הדפוס על פני מספר ימים ואף שבועות, הרי שכיום ניתן לקבל הזמנות במקום או מהיום למחר. מעבר לכך, מכיוון שבתי הדפוס הממוחשבים מחוברים לרשתות תקשורת ולרשת האינטרנט, אפשר לבצע הזמנות און ליין מכל מקום בעולם. כך לדוגמא, איש עסקים שנמצא בחו”ל יכול להזמין ברושור בבית דפוס בארץ דרך רשת האינטרנט, ואף לקבלו לידיו במדינה בה הוא שוהה.

מכונות דפוס דיגיטליות

דפוס דיגיטלי היינה שיטת הדפסה חדשנית ומתקדמת המתעדכנת בכל עת. השיטה שמיועדת למרבית סוגי ההדפסות מייעלת, מקצרת ומשפרת את הליך הדפוס. מכונות הדפוס הדיגיטליות מהוות חלק ממערכת ממחושבת המעבירה במדויק ובכל רגע מבוקש את נתוני ההדפסה למדפסת. המדפסות מבצעות את מרבית הליכי ההפקה באופן אוטומטי ללא מגע אדם, ומאפשרות לבתי הדפוס לקבל הזמנות און ליין דרך האינטרנט. מלבד זאת, מדפסות דיגיטליות מספקות פונקציות רבות ושונות הקשורות להליכי ההדפסה ומייעלות אותם, כדוגמת הידוק וכריכת דפים אוטומטית. יחד עם זאת, על מנת להוציא את המיטב ממכשור מתקדם זה, יש צורך להכירו באופן מעמיק ולדעת כיצד לתפעל אותו במקצועיות.

המוצרים שלנו
הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

פתרונות
סריקה

פתרונות
סריקה

שירותי גיבוי
מנוהלים

שירותי גיבוי
מנוהלים

הדפסה
מאובטחת

הדפסה מאובטחת

פתרונות
קיפול ועיטוף

פתרונות קיפול ועיטוף

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

פתרונות
סריקה

פתרונות
סריקה

שירותי גיבוי
מנוהלים

שירותי גיבוי
מנוהלים

הדפסה
מאובטחת

הדפסה מאובטחת

פתרונות
קיפול ועיטוף

פתרונות קיפול ועיטוף

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם