2% מהארגונים בעולם הצליחו לפצח את השיטה לחיסכון בעלויות של ניירות הדפסה וטיונרים – האם אתם ביניהם?

98% מהארגונים מתקשים בהערכת העלות שנובעת מפעילות ההדפסה והצילום במכונות המיועדות לכך. התוצאה – בזבוז נייר וטיונרים, עומס על המדפסות האישיות, גישה של צדדים שלישיים למסמכי החברה ועלויות גבוהות. איך מונעים זאת? הכירו את שירותי סייפקום (safecom), מערכת באמצעותה תוכלו לנהל ולמפות את עבודתן של המדפסות בארגון ולקצץ באופן ניכר בהוצאות תפעוליות.

מחוברים – הופכים את המדפסות האישיות למרכזי הדפסה

אחד הדברים הנפוצים ביותר בנוף המשרדי הוא המדפסת האישית – למנהלת הרכש, לעובדת מהנהלת החשבונות ולמזכירה שמקבלת את פניכם בכניסה למשרד ועוד. אין צורך להסביר מדוע עובדים צריכים מדפסת ואולם, הקונספט של מדפסת לכל עובד הוא עניין יקר ומהווה נטל לוגיסטי קשה על אנשי המחשוב. לא רק זה, ניירות שלא נאספים נשכחים בסביבת המדפסת ויכולים להיות חשופים לגורמים שלישיים שאתם לא רוצים שישימו את ידם על המידע הארגוני שלכם.

הפתרון לבעיות הללו, הוא לא סילוק המדפסות מהמשרד או מינוי נאמן מסמכים אלא  הכנסת טכנולוגיית Safecom ומרכזי הדפסה חכמים הכוללים “מדפסת אישית וירטואלית”. איך זה עובד? מרכזי הדפסה מחלקתיים כוללים רכיב זיהוי אישי חדשני המאפשר לו “למשוך” מסמכים שנשלחו להדפסה על ידו, מכל מדפסת ברשת. לאחר מכן, עבודת ההדפסה מופקת ונאספת כך שמגש היציאה נשאר ריק ואינו צובר דפים מיותרים, מסמכים שנשכחו והדפסות כפולות.

המשמעויות הכלכליות של המעבר למדפסת אישית וירטואלית היא חיסכון של  40-50 אחוזים מעלויות ההדפסה והפלט. דפים הם אמנם מצרך זול יחסית, אבל טעויות הדפסה יכולות להביא לבזבוז של מאות דפים מיותרים בחודש, תוסיפו לזה גם את העלויות של הטיונרים ותקבלו עשרות אלפי שקלים שנזרקים לפח בכל שנה. בעזרת סייפקום, תוכלו להגדיר מועד לביטול אוטומטי של עבודות הדפסה מיותרות ולהגדיר את אופן ההדפסה (דו צדדי או שחור לבן) כך שיביא לחיסכון במשאבי המדפסת.

מרכזי הדפסה מבוקרים – למי זה חשוב?

מערכות הדפסה מחלקתיות משולבות הן לא המצאה חדשה וארגונים רבים השכילו לעבור ממדפסת אישית למרכז הדפסה. אך האם מעבר למרכזי הדפסה גם אם אינם מבוקרים פותרת את הבעיה? התשובה היא לא. המסמכים עדיין נערמים ועשרות אלפי שקלים עדיין נזרקים לפח.

הפעלת פיקוח וביקורת על עבודות ההדפסה במדפסות המחלקתיות מסייע לכמת את עבודות והגדרות ההדפסה כך שיופקו רק המסמכים הדרושים. עצם החיסכון במרכזי הדפסה נובע מכך שעבודות ההדפסה מופקות אך ורק לאחר הזדהות אישית וקבלת הרשאות הדפסה ליד המדפסת המחלקתית. בשורה התחתונה, ניהול ושליטה בהוצאות הנובעות מהשימוש במדפסות הלייזר בארגון הן אלו שמביאות לחיסכון כה משמעותי בעלויות.

עכשיו אחרי שארגונים רבים עברו למרכזי הדפסה חכמים, נשאלת השאלה מה עושים עם כל הנייר שנחסך? המלצת המערכת – תפיקו דפי צביעה לילדים שמגיעים עם ההורים שלהם למשרד. תודו לנו אחר כך.

 

המוצרים שלנו
הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

פתרונות
סריקה

פתרונות
סריקה

שירותי גיבוי
מנוהלים

שירותי גיבוי
מנוהלים

הדפסה
מאובטחת

הדפסה מאובטחת

פתרונות
קיפול ועיטוף

פתרונות קיפול ועיטוף

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

פתרונות
סריקה

פתרונות
סריקה

שירותי גיבוי
מנוהלים

שירותי גיבוי
מנוהלים

הדפסה
מאובטחת

הדפסה מאובטחת

פתרונות
קיפול ועיטוף

פתרונות קיפול ועיטוף

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם