“בשיטת עבודה זו אנו חוסכים את עלויות הצ’קים המודפסים בבית דפוס (עשרות פורמטים שונים), חוסכים את הצורך להחזיק מלאים, העדכונים לטפסים נעשים בצורה אלקטרונית ומידית, מספרי ההמחאות מגיעים מהאפליקציה ומונעות טעויות”

“תהליך הפקת ההמחאות בחברת ביטוח הוא תהליך קריטי. במגדל יש כיום מערכת יעילה, פרודוקטיבית, דינאמית וקלה לשימוש”

קבוצת מגדל ביטוח

“הרעיון המרכזי היה לצמצם ככל שניתן את מספרן של המדפסות האישיות, ולהכניס במקומן מדפסות מחלקתיות חזקות שתשרתנה מספר רב של משתמשים תוך אבטחת המידע המודפס. מבחינת תוצאות, אנו מצליחים לסלק את פחי הגריסה המסורתיים ליד המדפסות, ולהשיג ירידה דרסטית של כ- 50 אחוזים ברכש הנייר ובהוצאות התפעול של ההדפסה בארגון”

 

קבוצת הראל ביטוח

“דנאל מפיקה כיום את תלושי השכר של עובדיה בצורה חסויה ומאובטחת. הדפסת התלושים מתבצעת בהליך פשוט – מהלך אחד של הדפסה ממחשב האפליקציה ישירות למעטפות סגורות וחתומות”

“פשטות התהליך מתאפשרת תודות לפתרון המשלב מדפסת לייזר רבת עוצמה, מכונה מקפלת המתחברת אליה ישירות ופתרון טפסים אלקטרונים”

דנאל משאבי אנוש

כיום, תהליך הפקת הקוד הסודי ללקוחות הוא תהליך אוטומטי ומבוקר. הלקוח מקבל מוצר מאובטח איכותי, שיווקי וקל לשימוש .

קבוצת ישראכרט

באמצעות מערכת אוקטופוס של אוטופונט, החלפנו מערך של מדפסות סיכה מיושנות במדפסות לייזר חדישות, להפקת תעודות משלוח בנקודות חלוקה ברחבי הארץ. המערכת שולטת על מגשי הנייר במדפסת (לשימוש עם נייר כימי) ומפיקה טפסים אלקטרוניים מעוצבים, קריאים ומוכנים לשימוש.

סונול

“הסריקה החכמה מאפשרת חסכון בדפים, חיסכון במקומות אחסון וייעול ובקרה על הליכי הפלט בארגון. הארגון הופך להיות ירוק ויעיל”.

כימוביל – פז שמנים