כל מי שמפקיד צ’קים חייב להכיר את זה

אם נשאל אתכם מה הדבר הראשון שעולה לכם לראש בעבודה עם צ’קים התשובה שבטח נקבל תהיה עומס והרבה ממנו. בין העסקאות, העבודה הרבה מול רשויות המס והניירת, נערמים לא פעם עשרות אם לא מאות צ’קים לקליטה או הפקדה למערכת הנהלת החשבונות באופן יום-יומי. בזכות השינויים האחרונים וכניסתן של מערכות דיגיטליות בנקאיות, ניתן היום לייעל באופן משמעותי את העבודה עם צ’קים המיועדים לקליטה והפקדה באמצעות מערכת CLICK.

כולנו מכירים את התהליך שכרוך בהפקדה וקליטת צ’קים הוא נפתח בכניסה למערכת הממוחשבת שלאחריה מוזנים נתוני המחאה באופן ידני וזהיר שבסיומו אתם נדרשים להעביר את ההמחאה לסניף הבנק בין אם באופן עצמאי ובין אם באמצעות שליח. עכשיו כשסיימתם את התהליך עם המחאה אחת, דמיינו את עצמכם יחד עם שלושה מנהלי חשבונות מבצעים את אותו התהליך  בין עשרות למאות פעמים עם המחאות נוספות כאשר לא כולן ממוענות לאותו סניף או חשבון בנק. לפי נתוני חברת אוטופונט, מספר הצ’קים הנקלטים בשנה עשוי לחצות את רף מיליון הצק’ים. למזלם של ארגונים רבים חלה רגולציה בתחום הפקדת הצ’קים המאפשרת לארגונים עסקיים בישראל, הפקדת המחאות באופן דיגיטלי, גם ללא הצגתם הפיזית בסניפי הבנק.

הפקדת המחאות באופן דיגיטלי היא המפתח לחיסכון משמעותי בעלויות וזמן עבודה יקר של מחלקת הנהלת החשבונות. עם כניסתן של  מערכות דיגיטליות להפקדות צ’קים, פותחו פתרונות קצה המאפשרים ממשק עבודה יעיל ופשוט עם מערכות הבנקים בישראל.

מערכת CLICK שפותחה באוטופונט, מספקת מענה יעיל, מתקדם ובטוח להפקדת צ’קים דיגיטלית. באמצעות המערכת ניתן לקלוט אוטומטית את הצ’ק למערכת הנהלת החשבונות ובתהליך דומה להפקידו גם לחשבון הבנק. בנוסף, המערכת כוללת גם התקן חומרה לסריקת צ’קים וקריאת נתוני השורה המגנטית מתממשקת למערכת ה- ERP של הארגון. כל אלו יוצרים ממשק בעל הפעלה פשוטה המאפשרת תהליך אוטומטי של קליטת הצ’קים בארגון והעברתם בצורה דיגיטלית לבנקים.

מדובר בבשורה עבור ארגונים ועסקים רבים שעד כה הקלידו המחאות באופן ידני והעבירו אותן באופן פיזי לסניפי הבנק השונים וכעת נהנים מחיסכון במשאבים וזמן עבודה יקר. יתרון נוסף למערכת CLICK הוא הבקרה ומניעת טעויות, שכן בעת השימוש במערכת ישנה בקרה ומשוב מידי על התהליך באופן שמקטין משמעותית את מספר טעויות ההקלדה.

מערכת CLICK מסייעת לא רק לבתי עסק שעושים בה שימוש אלא גם לבנקים המחזיקים בחשבונות הבנק של הארגון. קליטה מאובטחת ומרכזית של ההפקדות הדיגיטליות והקטנה משמעותית של נפח הנתונים המשודרים מהסניפים למרכז התפעול הבנקאי  מאפשר חיסכון משמעותי בזמן העבודה ושיפור ניכר בחוויית הלקוח של הארגון מול הבנקים השונים.

בשורה התחתונה , בעידן בו כולנו נדרשים להתייעלות תפעולית משמעותית מעתה תוכלו באמצעות מערכת פשוטה וידידותית לשפר את תהליכי העבודה במחלקת הנהלת החשבונות ולהפחית כאבי ראש בירוקרטיים.

המוצרים שלנו
הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

פתרונות
סריקה

פתרונות
סריקה

שירותי גיבוי
מנוהלים

שירותי גיבוי
מנוהלים

הדפסה
מאובטחת

הדפסה מאובטחת

פתרונות
קיפול ועיטוף

פתרונות קיפול ועיטוף

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הדפסת צ'קים
על נייר חלק

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

הפקדת צ'קים
דיגיטלית

פתרונות
סריקה

פתרונות
סריקה

שירותי גיבוי
מנוהלים

שירותי גיבוי
מנוהלים

הדפסה
מאובטחת

הדפסה מאובטחת

פתרונות
קיפול ועיטוף

פתרונות קיפול ועיטוף

השאירו פרטים וניצור אתכם קשר בהקדם